Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. inwestycji i utrzymania obiektów

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)O firmie

  • Olsztyn 2, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

THALE Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.)

2

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, realizacja i nadzór nad przydzielonymi inwestycjami (zarządzanie firmami wykonawczymi, podwykonawcami oraz grupami roboczymi na terenie firmy),

  • Przygotowywanie i realizacja przeglądów, konserwacji oraz napraw w nadzorowanym obszarze,

  • Uczestnictwo przy rozruchu i wdrożeniu projektów inwestycyjnych do eksploatacji,

  • Kompletowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną, projektową oraz dozorową - urządzeń, instalacji i budynków,

  • Podejmowanie działań zwiększających wydajność oraz optymalizujących koszty utrzymania obiektów oraz pozostałej infrastruktury,

  • Nadzór nad właściwym zabezpieczeniem obiektu – tj. ochroną fizyczną i elektronicznymi systemami ochrony obiektów,

  • Kontrola stanów i organizacja dostaw paliw opałowych,

  • Prowadzenie postępowań ofertowych w procesach inwestycji budowlanych,

  • Sporządzanie kosztorysów planowanych zadań remontowych lub inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy o podobnym charakterze w obszarze budownictwa oraz eksploatacji obiektów,

  • Doskonałej organizacji pracy własnej oraz innych,

  • Analitycznego myślenia,

  • Odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone obowiązki,

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Wykształcenie techniczne z zakresu budownictwa.

To oferujemy

  • Pracy w zgranym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowy o pracę,

  • Transparentnych warunków wynagrodzenia, motywacyjnego systemu wynagrodzeń,

  • Możliwości rozwoju - finansowanie lub współfinansowanie szkoleń,

  • atrakcyjnych pakietów socjalnych (nagrody roczne -13stki, wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci),

  • Dofinansowania (do 50%) do biletów do filharmonii i teatru,

  • Ubezpieczenia medycznego dla Ciebie jak i całej rodziny,

  • Karty benefit,

  • Transportu pracowników do firmy THALE Sp. z o. o. Sp. k. z centrum Olsztyna, Morąga, Szałstr i Boguchwał.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

W związku z dynamicznym rozwojem, firma produkcyjna THALE Sp. z o. o. Sp. k. (dawniej: NICZUK Sp. j.) działająca ponad 60 lat w branży instalacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wilimowo koło Olsztyna

Przewiń do profilu firmy