Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Inwestycji

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM REHABILITACJI I ORTOPEDII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Janusza Korczaka 1, Kamienna Góra
    Kamienna Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Janusza Korczaka 1

Kamienna Góra

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie, prowadzenie i koordynowanie inwestycji i remontów, przygotowywanie planów inwestycyjno -remontowych oraz budżetowanie zadań,

  • uczestniczenie w procesie przygotowywania wniosków w celu pozyskania środków zewnętrznych,

  • kontrola jakości wykonywanych prac i uczestniczenie w odbiorach robót i prac wynikających z zawartych umów, uczestniczenie w radach budowy/naradach koordynacyjnych w celu rozwiązywania bieżących problemów związanych z realizacją inwestycji, oceną zgodności przedkładanej dokumentacji projektowej z wymaganiami wynikającymi z umowy, kontrolowanie prac projektowych i robót w zakresie prawidłowej realizacji inwestycji,

  • rozliczanie inwestycji i otrzymanych dotacji na zadania inwestycyjne, przekazanie zakończonych inwestycji na środki trwałe, przeglądy gwarancyjne, opracowywanie prognoz, analiz, opinii oraz ocen dot. działalności inwestycyjnej,

  • opracowywanie materiałów dla potrzeb udzielenia zamówienia publicznego, uczestniczenie w pracach komisji przetargowej,

  • opracowywanie prognoz, analiz, opinii, sprawozdań oraz ocen dotyczących działalności inwestycyjnej i remontowej,

  • współdziałanie z urzędami administracji publicznej w zakresie uzyskiwania uzgodnień, opinii, zezwoleń oraz wspólnej koordynacji działań.

Nasze wymagania

  • co najmniej średnie wykształcenie o kierunku, specjalności budowlanej umożliwiającej wykonywanie zadań na stanowisku lub co najmniej średnie wykształcenie z doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku pracy,

  • znajomość Prawa budowlanego i zasad przebiegu procesu inwestycyjnego,

  • znajomość zasad Prawa zamówień publicznych,

  • znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych, poczty elektronicznej i Internetu,

  • wymagane doświadczenie w zarządzaniu zadaniami inwestycyjnymi i remontowymi, projektami finansowanymi z zewnętrznych źródeł, w tym ze środków Unii Europejskiej,

  • obywatelstwo polskie,

  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,

  • zdolności organizacyjne,

  • systematyczność, komunikatywność oraz sumienność,

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,

  • kreatywność i zdyscyplinowanie.

Mile widziane

  • znajomość programów do projektowania CAD.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w rozwojowej firmie i przyjaznej atmosferze.

Informacji udziela Dział Kadr i Płac, tel.: 75 645 97 12.

Zapraszamy do składania ofert osobiście albo listownie na adres: Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii sp. z o.o., ul. J. Korczaka 1, 58-400 Kamienna Góra lub poprzez przycisk Aplikuj.

O nas

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii sp. z o.o.

ul. Janusza Korczaka 1

Jesteśmy wiodącym ośrodkiem na Dolnym Śląsku specjalizującym się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym schorzeń narządu ruchu.