Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. inwestycji

DK-DevelopmentO firmie

6 250–7 600
brutto / mies.

DK-Development

Pilotów 2E

Prądnik Czerwony

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

BIUROWIEC

Wsparcie w nadzorze techniczno-finansowym obsługi biurowca Benaco,

Wsparcie w przygotowaniu i nadzorze robót aranżacyjnych (fit-out) powierzchni biurowych,

Nadzór i kontrola procesów reklamacyjnych

INWESTYCJE

Wsparcie w planowaniu i nadzorze projektów deweloperskich,

Wsparcie w kontroli prowadzonych inwestycji pod względem zgodności z przepisami prawa budowlanego, dokumentacją projektową oraz jakości prac,

Okresowo wykonywanie czynności z zakresu inspektora nadzoru inwestorskiego,

Nadzór i kontrola procesów reklamacyjnych,

Wsparcie sprzedaży oraz komunikacja z klientami Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu techniczno-budowlanym,
  • Min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku (min. inż. Budowy),
  • Znajomość zagadnień związanych z przygotowywaniem i prowadzeniem inwestycji budowlanych,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętności egzekwowania jakościowego i terminowego wykonywania umów przez wykonawców,
  • Umiejętność przygotowywania raportów i sprawozdań,
  • Ogólna wiedza w zakresie zagadnień związanych z branżami: wod-kan i CO., elektryka, instalacje teletechniczne,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, AutoCad),
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy,
  • Inicjatywa i samodzielność,
  • Uczciwość i rzetelność,
  • Kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Krakowa,
  • miłą atmosferę.

DK-DEVELOPMENT to uznana krakowska firma deweloperska, działająca na rynku nieruchomości od 1996 roku. Jesteśmy od lat członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie. Specjalizujemy się w budowie prestiżowych i kameralnych osiedli mieszkań i domów na terenie Krakowa i okolic, zapewniając wysoki standard wykonania i terminowość realizacji. Priorytetem spółki jest profesjonalizm, wysoka jakość i przestrzeganie zasad etyki zawodowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. inwestycji, Pilotów 2E, Prądnik Czerwony, Kraków