Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Inwestycji

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Z uwagi na realizację nowych inwestycji poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce Pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej oraz kontrola przepływu dokumentacji
    • Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, kalkulacji i wycen dla planowanych inwestycji
    • Przygotowywanie i weryfikacja zakresów rzeczowych i ilościowych dla planowanych robót na podstawie dokumentacji projektowej pod umowy z Wykonawcami
    • Prowadzenie analizy rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych
    • Weryfikacja wysokości kosztów i poprawności kalkulacji ofert podwykonawców
    • Przygotowywanie i weryfikacja umów dla Wykonawców
    • Sporządzanie pism oraz prowadzenie korespondencji z urzędami i innymi jednostkami związanymi z realizacją inwestycji

    Oczekiwania:

    • Umiejętność kosztorysowania i ofertowania dla budownictwa mieszkaniowego
    • Wykształcenie wyższe: inżynier budownictwa
    • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Minimum dwuletnie doświadczenie w budownictwie kubaturowym
    • Dobra znajomości pakietu MS Office oraz AutoCAD
    • Mile widziana znajomość programów do kosztorysowania i przedmiarowania
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Znajomość branż dla budownictwa mieszkaniowego
    • Samodzielność i odpowiedzialność
    • Zaangażowanie, skrupulatność i dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość szkoleń
    • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

    Dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać klikając przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U.  Nr 133 poz. 883)”.