Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Inwestycji

PGE Dystrybucja S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • udział w prowadzeniu analiz w obszarze inwestycji na poziomie Spółki,
  • udział w kształtowaniu standardów w zakresie zarządzania inwestycjami Spółki,
  • wdrożenie przyjętych standardów w obszarze inwestycji,
  • nadzór nad procesem realizacji Planu Inwestycyjnego,
  • monitoring realizacji kluczowych zadań i sprawozdawczość z realizacji procesu inwestycji we współpracy z Oddziałami i powiązanymi jednostkami organizacyjnymi spółki,
  • współpraca z pozostałymi komórkami i jednostkami organizacyjnymi Spółki i Oddziałów w zakresie odpowiedzialności Biura,
  • obsługa raportów, nadzór na poprawnością danych w systemie SAP,
  • udział w projektach, programach, inicjatywach realizowanych w Spółce.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe – 2 lata na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MsOffice, a zwłaszcza MsExcel
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość procesu inwestycyjnego
  • wymagane kompetencje: zaangażowanie, współpraca, organizacja i planowanie, rozwiązywanie problemów, orientacja na cel, podejmowanie decyzji, myślenie analityczne.

Mile widziane

  • mile widziane dodatkowe szkolenia z zakresu MsOffice, SAP,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowy urlop

PGE Dystrybucja S.A.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Dystrybucja S.A. to największy w Polsce operator systemu dystrybucyjnego. Spółka działa na terenie wschodniej i centralnej części kraju (około 40% terytorium Polski). Dystrybuuje energię elektryczną do ponad 5,5 mln Odbiorców. W centrali i siedmiu oddziałach spółki zatrudnionych jest prawie 10 tys. pracowników.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: PGED/CE/22/2022

Specjalista ds. Inwestycji, Lublin