Specjalista ds. Inwestycji

PGE Dystrybucja S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • udział w prowadzeniu analiz w obszarze inwestycji na poziomie Spółki,

  • udział w kształtowaniu standardów w zakresie zarządzania inwestycjami Spółki,

  • wdrożenie przyjętych standardów w obszarze inwestycji,

  • nadzór nad procesem realizacji Planu Inwestycyjnego,

  • monitoring realizacji kluczowych zadań i sprawozdawczość z realizacji procesu inwestycji we współpracy z Oddziałami i powiązanymi jednostkami organizacyjnymi spółki,

  • współpraca z pozostałymi komórkami i jednostkami organizacyjnymi Spółki i Oddziałów w zakresie odpowiedzialności Biura,

  • obsługa raportów, nadzór na poprawnością danych w systemie SAP,

  • udział w projektach, programach, inicjatywach realizowanych w Spółce.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie zawodowe – 2 lata na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MsOffice, a zwłaszcza MsExcel

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość procesu inwestycyjnego

  • wymagane kompetencje: zaangażowanie, współpraca, organizacja i planowanie, rozwiązywanie problemów, orientacja na cel, podejmowanie decyzji, myślenie analityczne.

Mile widziane

  • mile widziane dodatkowe szkolenia z zakresu MsOffice, SAP,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Dystrybucja S.A. to największy w Polsce operator systemu dystrybucyjnego. Spółka działa na terenie wschodniej i centralnej części kraju (około 40% terytorium Polski). Dystrybuuje energię elektryczną do ponad 5,5 mln Odbiorców. W centrali i siedmiu oddziałach spółki zatrudnionych jest prawie 10 tys. pracowników.

Przewiń do profilu firmy