Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Inwestycji

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-01-16

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dla naszego Klienta dużego i międzynarodowego producenta z branży budowlano - wykończeniowej działającego na rynku inwestycji poszukujemy kompetentnych i doświadczonych kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

SPECJALISTA DS. INWESTYCJI

Nr ref. 2050/P

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:
  • aktywne pozyskiwanie inwestycji w przydzielonym regionie działania
  • realizacja budżetów sprzedaży
  • koordynacja działań na inwestycjach
  • tworzenie ofert i kosztorysów
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla nowych klientów
  • rozwijanie partnerskich relacji z dotychczasowymi klientami (Dystrybutorzy, Firmy Wykonawcze, Inwestorzy, Architekci, Projektanci)
  • współpraca z Działem Handlowym i siecią dystrybucji
  • prowadzenie bazy danych inwestycji
  • raportowanie w programie crm
  •  monitorowanie rynku i konkurencji

PRACA MA CHARAKTER MOBILNY I W PEŁNI SAMODZIELNY - poszukujemy osób lubiących sprzedaż inwestycyjną, ludzi z charyzmą, naturalną siłą i motywacją do działania, którzy lubią wyzwania i czerpią satysfakcję z nowych kontaktów biznesowych.Szukamy osób wytrwałych  i optymistycznie nastwionych do życia. Ludzi chcących się rozwijać w strukturach prężnie działającej na rynku firmie międzynarodowej.

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:
  • W zakresie wykształcenia: wyższe
  • W zakresie doświadczenia: kilkuletnie poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży produktów i usług w kanale: Architekci i Projektanci. Preferowane doświadczenie w sprzedaży produktów wykorzystywanych przy budowie i  wyposażeniu wnętrz, między innymi takich jak m.in.: meble, oświetlenie, płytki, systemy przeszkleń, podłogi, technika grzewcza itd. Poszukujemy ludzi znających specyfikę rynku inwestycji. Do procesu rekrutacji zapraszamy także osoby nie posiadające doświadczenia w kanale inwestycji  jednakże chcące rozwijać się w tym obszarze.
  • W zakresie wiedzy i predyspozycji zawodowych: zdolność prowadzenia negocjacji i umiejętności budowania długofalowych relacji z Klientami. Mile widziana znajomość specyfiki środowiska Architektów i Projektantów.
  • W zakresie znajomości języków obcych: komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • W zakresie cech osobowości: do procesu rekrutacyjnego zapraszamy osoby o wysokich umiejętnościach interpersonalnych cechujące się komunikatywnością, elastycznością poznawczą, kreatywnością, wysoką motywacją osiągnięć, dobrą organizacją pracy własnej, umiejętnością współpracy, odpowiedzialnością, innowacyjnością, determinacją oraz sumiennością. Szukamy ludzi z charyzmą i wewnętrzną motywacją do osiągania sukcesu. Ludzi z umiejętnościami nawiązywania i utrzymywania relacji na różnych szczeblach organizacji. Ludzi ‘którym się chce” :)
  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje pracę:

  • w rozwojowym, międzynarodowym i stabilnym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy)
  • umowę o pracę
  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, samochód, smartphone, tablet)
  • szkolenia i dofinansowanie
  • szeroką możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres joanna.huptys@delpiero.pl
Prosimy w tytule maila wpisać nr ref. 2050/P

Osoba prowadząca projekt:
 Joanna Huptyś

Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. joanna.huptys@delpiero.pl