Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Inwestycji

SP ZOZ MSWIA Z W-MCO W OLSZTYNIE

Aleja Wojska Polskiego 37

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury szpitala oraz realizacji prowadzonych przez Zakład inwestycji.

Nasze wymagania

WYMAGANIA NIEZBĘDNE ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM PRACY:

- Wykształcenie: inżynier budownictwa,

- Minimum 3-letnie doświadczenie związane z prowadzeniem inwestycji budowlanych

WYMAGANIA PREFEROWANE:

- Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych

- Uprawnienia budowlane (mile widziane)

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

- znajomości prawa budowlanego

- znajomości procesu budowlanego

- pracy w zespole

- organizacji pracy własnej

- samodzielności w zakresie zleconych zadań

- radzenia w sobie trudnych sytuacjach i pracy pod presją czasu

- pracy na komputerze w tym obsługi pakietu MS Office

- obsługi urządzeń biurowych

- komunikatywność

To oferujemy

  • zatrudnienie w Dziale Techniczno-Inwestycyjnym – Sekcja Eksploatacji i Inwestycji

  • umowa o pracę na pełen etat

Dodatkowe informacje

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy: listopad/grudzień 2022

Dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Imię i nazwisko – SPECJALISTA (DS. INWESTYCJI)" w Kancelarii SP ZOZ MSWiA z W-MCO w Olsztynie (II piętro, budynek „D”, administracja) Al. Wojska Polskiego 37, 10-228 Olsztyn lub przesłać pocztą na adres Szpitala.

O nas

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii

w Olsztynie.