Specjalista ds. Inwestycji

Synthos SAO firmie

  • ul. Chemików 1, 32-600 Oświęcim

    Oświęcim, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej.

Aktualnie do Działu Inwestycji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Nadzór i kontrola prowadzonych prac mechanicznych w zakresie terminowości, ustalonego zakresu i jakości.
  • Koordynowanie projektów inwestycyjnych zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem i budżetem projektu.
  • Potwierdzanie poprawności wykonania prac realizowanych w ramach projektów inwestycyjnych.
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych do zapytań ofertowych oraz sporządzanie ocen technicznych ofert.
  • Opiniowanie dokumentacji projektowej w tym dokumentacji jakościowej i odbiorowej.
  • Czynny udział w rozruchach.
  • Współpraca z podwykonawcami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu budowy maszyn, mechaniki lub mechatroniki.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych w przemyśle.
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie w obszarze zarządzania projektami inwestycyjnymi.
  • Umiejętność kosztorysowania.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wielozadaniowość.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość środowiska CAD.
  • Język angielski – poziom B2.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Benefity socjalne i świadczenia w ramach ZFŚS.
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy