Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Inwestycji

Synthos SA

  • Chemików 1, Oświęcim
    Oświęcim, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Synthos SA

Chemików 1

Oświęcim

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i kontrola robót budowlano-montażowych

  • zapewnienie terminowej i zgodnej z zakresem realizacji robót budowlano-montażowych

  • potwierdzanie wykonania robót realizowanych w ramach projektów inwestycyjnych

  • opiniowanie oferty na wykonanie robót budowlano-montażowych

  • opiniowanie rozwiązań technicznych, analiza dokumentacji technicznej

  • uczestnictwo w przygotowaniu projektów inwestycyjnych pod względem szacowania kosztów oraz harmonogramu

  • koordynacja lub uczestnictwo (w zależności od statusu uprawnień) w procedurach związanych z uzyskaniem niezbędnych zgód i decyzji związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę i pozwolenia na użytkowanie dla projektów inwestycyjnych

  • samodzielnie prowadzenie niewielkich projektów inwestycyjnych lub prowadzenie projektów inwestycyjnych jako kierownik projektu (w zależności od statusu uprawnień)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku inżynieria sanitarna lub kierunków pokrewnych związanych z branżą wod - kan, sanitarną i HVAC

  • doświadczenie w pracy na budowie i nadzoru podwykonawców

  • doświadczenie w pełnieniu obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego w branży sanitarnej

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych w branży sanitarnej

  • znajomość procedur formalno-prawnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę

  • doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych

  • mile widziane doświadczenie w branży chemicznej

  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi będą dodatkowym atutem

  • dodatkowe wymagania dla nieposiadających uprawnień – zdobycie uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w przeciągu trzech lat. Istnieje możliwość odbycia niezbędnych praktyk w ramach działań inwestycyjnych w Synthos

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość AutoCad, MS Office, MS Project

  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • dobrą atmosferę i fajnych ludzi

  • ciekawe projekty do zrealizowania

  • nowe wyzwania i zadania

  • możliwość budowania swoich kompetencji

  • swobodny przepływ wiedzy

  • dostęp do platformy e-learningowej

  • udział w szkoleniach

  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Synthos SA

Grupa Synthos to jeden z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, który istnieje na rynku od ponad 70 lat. Zatrudniamy blisko 3600 pracowników w 6 lokalizacjach w Polsce i za granicą: Oświęcim, Sochaczew, Kralupy (Republika Czeska), Wingles (Francja), Breda (Holandia) i Schkopau (Niemcy).

Siedziba główna firmy mieści się w Oświęcimiu, gdzie ulokowane jest również nasze Centrum Badawczo - Rozwojowe.

Przewiń do profilu firmy