Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds.inwestycji

TETOS SA

  • Aleja Niepodległości 2
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

TETOS SA

Aleja Niepodległości 2

Poznań

 Od 25 lat działamy w branży edukacyjnej. Dla jednego z naszych departamentów szukamy zorganizowanej i komunikatywnej osoby, która wesprze nas w realizacji projektów inwestycyjnych.

 Zadania:

  • wsparcie Przedstawiciela Inwestora w prowadzeniu projektu inwestycyjnego
  • przygotowywanie dokumentów do postępowań przetargowych
  • wsparcie Przedstawiciela Inwestora w tworzeniu i kontrolowaniu harmonogramu działań
  • prowadzenie spraw formalno-prawnych związanych z projektem inwestycyjnym i współpraca z Urzędami przy pozyskiwaniu decyzji administracyjnych
  • kontrola nad właściwym obiegiem dokumentów w projekcie
  • organizacja spotkań
  • sporządzanie notatek ze spotkań, narad
  • wsparcie w innych projektach inwestycyjnych i procesach remontowych realizowanych w Spółce

W realizacji zadań niezbędne są:

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy przy inwestycjach budowlanych/remontowych, w charakterze specjalisty lub asystenta
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa budowlanego i kodeksu cywilnego w obszarze realizacji inwestycji
  •  znajomość pakietu M365

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • dodatkowe dni wolne od pracy

Ogłoszenie archiwalne