Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. inwestycji, remontów i modernizacji nieruchomości

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w planowaniu procesów inwestycyjnych i remontowych.

  • Ocena przedmiotu i zakresu inwestycji w odniesieniu do wymogów stawianych przez przepisy prawa oraz instytucje zewnętrzne.

  • Koordynacja i kontrola procesów związanych z uzyskiwaniem niezbędnych zezwoleń, decyzji i uzgodnień.

  • Współpraca przy opracowaniu dokumentów umożliwiających rozliczenie zadań inwestycyjnych, projektów i remontów.

  • Monitorowanie i kontrola budów w zakresie wypełniania zadań objętych zawartymi umowami z wykonawcami.

  • Monitorowanie i kontrola postępu harmonogramów rzeczowo - finansowych; zgodności z umową zakresu rzeczowego oraz jakości realizacji przedmiotów umów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe z obszaru nauk inżynieryjno – technicznych.

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Dobrej znajomości programów z pakietu MS Office (zwłaszcza Excel).

  • Doskonałej organizacji czasu pracy i samodyscypliny w realizacji zadań.

  • Dyspozycyjności (wyjazdy służbowe), prawa jazdy kat. b

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży medycznej / placówkach ochrony zdrowia.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Stałe uczestnictwo w ciekawych szkoleniach i projektach.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Grupa Nowy Szpital Holding S.A. z uwagi na potrzebę rozwoju naszych struktur poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy