Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Inwestycji

Eksploatator Sp. z o. o.O firmie

Eksploatator Sp. z o. o.

Sportowa 25

Rotmanka (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • Prace związane z przygotowaniem dokumentacji technicznych, niezbędnych do wykonania robót w zakresie realizacji zadań inwestycyjnych, w tym uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych;

  • Sprawdzanie prawidłowości przygotowanych przez projektantów materiałów do decyzji administracyjnych oraz dokumentacji projektowych;

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem umowy pomiędzy zleceniodawcą a wykonawcą;

  • Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem umów dotyczących zleconych prac projektowych;

Nasze wymagania

  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

  • Niekaralność za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów, za przestępstwo skarbowe;

  • Stan zdrowia pozwalający na stałe zatrudnienie na określonym stanowisku;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki z zakresu inżynierii sanitarnej, ochrony środowiska);

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w zakresie inwestycji związanych z przebudową i budową sieci/urządzań wodociągowych i kanalizacyjnych);

Wymagane dokumenty:

  • List motywacyjny;

  • CV wraz z oświadczeniem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)” z adnotacją o oczekiwanym wynagrodzeniu;

  • Kserokopie świadectw pracy;

  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

  • Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje;

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • Elektronicznie: za pomocą przycisku Aplikuj w treści e-maila wpisując: Specjalista ds. inwestycji – rekrutacja;

  • Listownie: Eksploatator Sp. z o. o., ul. Sportowa 25, Rotmanka, 83-010 Straszyn - dokumenty powinny być zapakowane w zaklejoną kopertę opisaną: Specjalista ds. inwestycji – rekrutacja.

  • Wymagane dokumenty należy złożyć w terminie do 14.05.2021 r.

  • Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi Kandydatami.

  • Zastrzegamy sobie prawo w celu sprawdzenia kompetencji pracownika, możliwość zawarcia umowy na okres próbny i ewentualnych umów na czas określony.