Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. inwestycji

MORSKA STOCZNIA REMONTOWA "GRYFIA" S.A.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

MORSKA STOCZNIA REMONTOWA "GRYFIA" S.A.

Brdowska 12

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja zadań inwestycyjnych i remontowych wykonywanych w systemie zleconym i gospodarczym,
  • udział w uzgodnieniach inwestycyjnych z odpowiednimi urzędami i administracją budowlaną celem uzyskania wymaganych prawem decyzji i pozwoleń,
  • przekazywanie uzgodnień technicznych wykonawcom,
  • sporządzanie opisów technicznych prac remontowych i modernizacyjnych, uzgadnianie technologii wykonywania prac,
  • raportowanie postępów robót remontowych i inwestycyjnych,
  • udział przy opracowywaniu rocznych i wieloletnich planów remontowych i inwestycyjnych,
  • ścisła współpraca z wykonawcami w działaniach logistycznych i organizacyjnych,
  • weryfikacja dokumentacji powykonawczej,
  • zabezpieczenie dostaw materiałów pod potrzeby realizowanych remontów i inwestycji,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • kontrolowanie rozliczania rzeczowo-finansowego nadzorowanych prac,
  • nadzór nad kompletnością, jakością i ewidencjonowaniem dokumentacji, w tym odpowiedzialność za dokumentację w archiwum wewnętrznym,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych w zakresie wybranych działań inwestycyjnych i remontowych,
  • bezpośredni nadzór nad podległymi pracownikami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa lub kierunków pokrewnych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wiedza branżowa z zakresu budownictwa,
  • umiejętności analityczne i odpowiedzialność prowadzone działania,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku inżyniera budownictwa lub podobnym.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w branży związanej
  • z budownictwem/inwestycjami.

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełen etat na okres próbny z możliwością przedłużenia,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • praca w zgranym i przyjaznym zespole,
  • wsparcie w rozwoju kompetencji.

Specjalista ds. inwestycji, Brdowska 12, Szczecin