Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. inwestycji

Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o.O firmie

  • Trzemeszno, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o.

Przemysłowa 4

Trzemeszno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie wniosków i planów inwestycyjnych;
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi jednostkami w ramach realizacji inwestycji
  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji wyboru dostawców;
  • sporządzanie raportów;
  • nadzorowanie przebiegu realizacji inwestycji;
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi w celu uzyskania, wymaganych prawem, uzgodnień lub pozwoleń na realizację zadań inwestycyjnych, odbiorów, pozwoleń na użytkowanie;
  • przygotowywanie umów w Pionie Dyrektora Technicznego
  • współpraca z pionem Głównego Księgowego oraz z Radcą Prawnym w zakresie przygotowania i opiniowania umów.
  • kompletowanie dokumentacji dotyczącej realizacji umów w Pionie Dyrektora Technicznego
  • sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne;
  • warunek konieczny: biegła obsługa programów pakietu MS Office;
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • umiejętność analizy sytuacji, dokładność, zaangażowanie;
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność

To oferujemy

  • pracę w prężnie działającej i rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość długotrwałej współpracy z firmą;
  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • bogaty pakiet socjalny.

Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno sp. z o.o. jest jednym z największych na rynku polskim producentów skrobi ziemniaczanej.

Prawie 140-letnia tradycja i doświadczenie, a także wykwalifikowana załoga, wysokiej klasy surowiec i nowoczesna technologia gwarantują najwyższą jakość naszych produktów.

Nasi odbiorcy to największe w kraju firmy produkcyjne i handlowe a także wiele firm zagranicznych

z całego świata.

Miejsce pracy: Trzemeszno

Specjalista ds. inwestycji, Przemysłowa 4, Trzemeszno