Oferta pracy

Starszy Specjalista ds. Finansów

Żabka Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Modelowanie finansowe wieloletnich prognoz rachunku wyników, bilansu i cash flow
  • Praca na bazach danych zawierających nieruchomości (analiza, budowanie, uzupełnianie)
  • Strukturyzowanie finansowania projektowego
  • Tworzenie bieżących raportów z działalności operacyjno-finansowej Funduszu Nieruchomości (we współpracy z Departamentem Finansów oraz Kontrollingu)
  • Bieżąca współpraca w procesie selekcji oraz oceny potencjalnych nieruchomości
  • Optymalizacja modelu selekcji i wyceny nieruchomości spełniających określone kryteria
  • Bieżący kontakt z inwestorami oraz doradcami
  • Wsparcie zespołu akwizycyjnego w procesie zakupu nieruchomości
  • Współpraca z Departamentami Ekspansji oraz Zarządzania Nieruchomościami
  • Przygotowywanie zestawień i analiz portfela nieruchomości Funduszu Nieruchomości
  • Bieżące wsparcie w sporządzaniu niezbędnych raportów, zestawień, oszacowań

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia na stanowisku: analityk finansowy, analityk biznesowy lub specjalista z obszaru finansów
  • Wykształcenia wyższego oraz biegłej znajomości języka angielskiego
  • Zainteresowania rynkiem nieruchomości komercyjnych
  • Wysokich zdolności analitycznych i umiejętności pracy z danymi
  • Bardzo dużego zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Znajomości MS Office (szczególnie MS Excel i MS PowerPoint)
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności organizacji pracy własnej oraz pod presją czasu

Ogłoszenie archiwalne