Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Inwestycji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-06-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

          Zakres obowiązków

    • Udział w poszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych lokali dla Spółki.
    • Korespondencja i nadzór nad dokumentacją prowadzoną z instytucjami typu: Urzędy Miasta / Gminy, Sanepid, BHP, PIP i inne.
    • Przygotowywanie i monitorowanie budżetu inwestycji oraz zwiększenie efektywności działań mających wpływ na ponoszone przez Spółkę koszty.
    • Prowadzenie i kontrola procesów inwestycyjnych na potrzeby Spółki, wyjazdy kontrolne na prowadzone inwestycje.
    • Bieżąca współpraca z dostawcami usług z branży budowlanej.
    • Zapewnienie wysokiej jakości i terminowości usług świadczonych przez kontrahentów na rzecz Spółki przy zachowaniu optymalnych kosztów.
    • Kontrola warunków najmu w egzystujących lokalach.
    • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego w zależności od potrzeb biznesowych.
    • Pozyskiwanie kompletu dokumentacji, warunków technicznych, uzgodnień, decyzji i opracowań niezbędnych do przeprowadzenia inwestycji.
    • Koordynacja i weryfikacja prac projektowych.
    • Opracowywanie, planowanie i bieżące monitorowanie harmonogramu inwestycji.

          Wymagania

    • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (branża budowlana lub elektryczna lub sanitarna).
    • Minimum roczne doświadczenie w pracy w zakresie inwestycji budowlanych.
    • Znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych.
    • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat.B).
    • Dobra znajomość MS Office.
    • Umiejętność samodzielnego prowadzenia własnych projektów.
    • Operatywność, nastawienie na wynik.
    • Umiejętność prowadzenia negocjacji.
    • Rzetelność i odpowiedzialność.

           Oferujemy

    • Zatrudnienie w renomowanej firmie, będącej liderem swojej branży;
    • Elastyczny czas pracy.
    • Możliwość udziału w dedykowanych szkoleniach.
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon kom.).
    • Pracę przy projektach wspierających kluczowe obszary działalności firmy.
    • Dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa, lekcje języka angielskiego na preferencyjnych warunkach).