Oferta pracy

Specjalista ds. inwestycji

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 21C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

LUX MED Sp. z o.o.

Postępu 21C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w poszukiwaniu i pozyskiwaniu nowych lokali dla Spółki.

  • Korespondencja i nadzór nad dokumentacją prowadzoną z instytucjami typu: Urzędy Miasta / Gminy, Sanepid, BHP, PIP i inne.

  • Przygotowywanie i monitorowanie budżetu inwestycji oraz zwiększenie efektywności działań mających wpływ na ponoszone przez Spółkę koszty.

  • Prowadzenie i kontrola procesów inwestycyjnych na potrzeby Spółki, wyjazdy kontrolne na prowadzone inwestycje.

  • Bieżąca współpraca z dostawcami usług z branży budowlanej.

  • Zapewnienie wysokiej jakości i terminowości usług świadczonych przez kontrahentów na rzecz Spółki przy zachowaniu optymalnych kosztów.

  • Kontrola warunków najmu w egzystujących lokalach.

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego w zależności od potrzeb biznesowych.

  • Pozyskiwanie kompletu dokumentacji, warunków technicznych, uzgodnień, decyzji i opracowań niezbędnych do przeprowadzenia inwestycji.

  • Koordynacja i weryfikacja prac projektowych.

  • Opracowywanie, planowanie i bieżące monitorowanie harmonogramu inwestycji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (branża budowlana lub elektryczna lub sanitarna).

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w zakresie inwestycji budowlanych.

  • Znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych.

  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych (prawo jazdy kat.B).

  • Dobra znajomość MS Office.

  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia własnych projektów.

  • Operatywność, nastawienie na wynik.

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji.

  • Rzetelność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na projekt - 6 miesięcy.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon kom.).

  • Pracę przy projektach wspierających kluczowe obszary działalności firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy