Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. inwestycji

CENTROZŁOM WROCŁAW S.A.O firmie

  • Robotnicza 16, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CENTROZŁOM WROCŁAW S.A.

Robotnicza 16

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów planów inwestycyjnych, remontów budowlanych oraz konserwacyjnych budynków i instalacji wodno – kanalizacyjnych,

  • sporządzanie projektu planu zakupów środków inwestycyjnych zgodnie z zatwierdzonym planem inwestycyjnym,

  • opracowywanie planu rzeczowo - finansowego remontów obiektów budowlanych oraz konserwacji instalacji wodno-kanalizacyjnej,

  • rozliczanie zadań inwestycyjnych i robót remontowo-konserwacyjnych, odbiór techniczny i końcowy obiektów, sporządzanie protokołów w tym zakresie,

  • przekazywanie placów budów oraz remontów wykonawcom, kontrola postępu prac i nadzór nad ich realizacją,

  • prowadzenie dokumentacji obiektów budowlanych, sprawdzania ich stanu, dopuszczenie do użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • prowadzenie w zakresie technicznym spraw związanych z administrowaniem oraz utrzymaniem czystości budynków we Wrocławiu i terenem wokół nich oraz nadzór w innych komórkach organizacyjnych w tym zakresie,

  • nadzór techniczny nad pracą brygad terenowych,

  • sporządzanie umów w zakresie dostawy wody w zakresie całej spółki,

  • kontrola realizowanych prac pod kątem projektu budowlanego,

  • wpisy do dzienników obiektów budowlanych,

  • przestrzeganie zasad i przepisów BHP,

  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych,

  • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych,

  • wykonywanie opracowań projektowych,

  • opracowywanie założeń ekonomiczno-technicznych planowanych projektów inwestycyjnych.

  • odpowiedzialność za prawidłową realizację powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,

  • minimum roczny staż pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej,

  • znajomość zagadnień, elektryki,

  • znajomość prawa i przepisów budowlanych,

  • umiejętności w zakresie obsługi komputera,

  • prawo jazdy kat. B,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • sumienność i rzetelność,

  • systematyczność, uczciwość, dyspozycyjność i kultura osobista,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy na terenie Polski.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu w pracę,

  • system szkoleń i doskonalenia posiadanych umiejętności zawodowych,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość pracy w firmie należącej do liderów w branży.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

CENTROZŁOM WROCŁAW S.A., wchodzący w skład Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. IT.

Przewiń do profilu firmy