Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. inwestycji

Rafin Developer Sp. z o.o.-Sp. k.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie od strony formalnej inwestycji mieszkaniowych, hotelowych, biurowych, komercyjnych do realizacji,
  • Uczestniczenie w procesie przygotowywania budżetów inwestycji,
  • prowadzenie spraw dotyczących uzyskiwania pozwoleń/zezwoleń/opinii i innych dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji, itd. ;
  • prowadzenie negocjacji oraz opracowywanie wystąpień do jednostek zewnętrznych tj.: Urząd Miejski Wrocławia, ZDiUM, MPWiK itp.
  • bieżąca współpraca z jednostkami zewnętrznymi, w tym z projektantami oraz Generalnym Wykonawcą.
  • Samodzielne prowadzenie spraw dotyczących mniejszych inwestycji, remontów i przebudów lokali
  • wsparcie Kierownika Projektu w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych oraz hotelowych

Nasze wymagania

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • możliwość realizacji praktyki zawodowej wymaganej do zdobycia uprawnień budowlanych

To oferujemy

  • wykształcenie wyższe (architektura lub budownictwo);
  • znajomość prawa budowlanego i kodeksu postępowania administracyjnego;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętności analityczne;
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne;
  • zaangażowanie, dynamizm i kreatywność w podejściu do zadań
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziane przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe przy realizacji podobnych zadań

Rafin Developer Sp. z o.o.-Sp. k.

Rafin Developer jest jedną z największych dolnośląskich spółek branży deweloperskiej na rynku pierwotnym. Spółka została utworzona w 2000 roku i należy do grupy kapitałowej Dexpol, która obecna jest od 28 lat na wrocławskim rynku. Rafin jest inwestorem jednych z największych wrocławskich inwestycji mieszkaniowych, takich jak Kępa Mieszczańska na Starym Mieście, Partynice House na Krzykach, Miasto Ogród na Karłowicach czy osiedle Wybrzeże Reymonta na wrocławskim Śródmieściu.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm Rafin Developer posiada ugruntowaną pozycję na rynku nieruchomości. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. inwestycji

Specjalista ds. inwestycji, Wrocław