Specjalista ds. Inwestycji

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.04.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 03.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Deweloperska Geo

    Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z dużym kapitałem i ponad 30-letnim doświadczeniem, poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwanie decyzji, uzgodnień, opinii urzędowych (WZ, pozwolenia na budowę itp.) niezbędnych dla realizacji inwestycji mieszkaniowych wielorodzinnych
    • analiza i wybór rozwiązań projektowych i materiałowych
    • współpraca z biurami projektowymi na każdym etapie prac projektowych oraz optymalizacja technologiczno-kosztowa
    • współuczestniczenie w wyborze Generalnego Wykonawcy inwestycji
    • przygotowywanie projektów umów z kontrahentami w tym z Generalnymi Wykonawcami, podwykonawcami i dostawcami mediów
    • nadzorowanie postępu realizacji inwestycji mieszkaniowych
    • nadzór nad inwestycjami zrealizowanymi w okresie rękojmi i gwarancji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym lub pokrewnym
    • niezbędne: doświadczenie z  zakresu przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych
    • min 3-letni staż pracy w zawodzie
    • znajomość prawa budowlanego
    • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • zaangażowanie, uczciwość, rzetelność, terminowość i dyspozycyjność;
    • wysoka umiejętność organizacji pracy własnej

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • poziom wynagrodzenia adekwatny do realizowanych zadań
    • udział w szkoleniach wewnętrznych/ zewnętrznych
    • elastyczne godziny pracy
    • możliwość udziału w kwartalnych konkursach dla pracowników za załatwienie trudnych, nietypowych spraw oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań
    • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV klikając przycisk Aplikuj

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Geo Mieszkanie i Dom sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 10, w celu realizacji obecnych procesów rekrutacji.

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez firmę Geo Mieszkanie i Dom Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 10, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku zawartego w CV na poczet obecnych procesów rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku zawartego w CV na poczet przyszłych procesów rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przesyłanie mojego CV pomiędzy podmiotami z grupy kapitałowej, do której należy Geo Mieszkanie i Dom Sp. z o.o., oraz pomiędzy podmiotami współpracującymi z Geo Mieszkanie i Dom sp. z o.o..

    Pola z „*” stanowią dobrowolne wyrażenie zgody, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).