Oferta pracy

Specjalista ds. Inwestycji

PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

  • Mikulczycka 5, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Mikulczycka 5

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Szacowanie wartości zadań inwestycyjnych i remontowych, opracowywanie wniosków inwestycyjnych;

  • Realizacja zadań związanych z działalnością inwestycyjną oraz prowadzeniem remontów od strony formalnej i operacyjnej;

  • Weryfikacja kosztorysów, ofert, umów o roboty budowlane;

  • Kontrolowanie prawidłowej realizacji zadań inwestycyjnych , remontowych, uczestnictwo w częściowych i końcowych odbiorach prac budowlanych;

  • Bieżąca obsługa użytkowanych nieruchomości, zarządzanie umowami najmu oraz dokumentacją nieruchomości;

  • Realizacja postępowań zakupowych w oparciu o uregulowania wewnętrzne;

  • Obsługa systemu SAP w zakresie modułu inwestycyjnego;

  • Koordynacja prac związanych z usuwaniem usterek i awarii oraz weryfikacja i rozliczanie zadań firm współpracujących w zakresie utrzymania nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze nieruchomości i nadzoru nad inwestycjami budowlanymi;

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego, p.poż i BHP;

  • Praktyczna znajomość programów MS Office (Word, Excel) oraz SAP i AutoCad;

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i praktyczna znajomość zagadnień związanych z eksploatacją obiektów budowlanych;

  • Dobra organizacja pracy, proaktywność, umiejętność analitycznego myślenia;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny;

  • Pracę w dynamicznym zespole;

  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i rozwijania swoich kompetencji;

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

Klauzula Informacyjna

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Przesłanie do PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. („PGNiG OD”) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, lub ich ujawnienie przez kandydata na dalszych etapach procesu rekrutacyjnego, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez PGNiG OD w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.