Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Inżynierii i Utrzymania Ruchu

  • Wykroty (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-05-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy międzynarodową firmą z branży Automotive. Zajmujemy się produkcją kompletnych siedzeń dla Toyoty oraz montażem siedzeń do hybrydowych modeli samochodów dla takich marek jak BMW oraz MINI Cooper. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby chcącej poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie na stanowisku:

 (Starszy) Specjalista ds. Inżynierii i Utrzymania Ruchu
(miejsce pracy: Wykroty)

Osoba zatrudniona będzie miała okazję realizować zadania dotyczące:

  • zapewnienia utrzymania ciągłości i sprawności instalacji i urządzeń używanych w procesie produkcji
  • opieki i nadzoru nad powierzonym parkiem maszynowym
  • analizowania przyczyn powstawania awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych
  • konstruowania oraz standaryzacji części maszyn, narzędzi i oprzyrządowania
  • uczestnictwa i prowadzenia projektów modernizacji technicznych maszyn produkcyjnych
  • opracowywania i wdrażania rozwiązań usprawniających proces produkcyjny
  • uaktualniania istniejącej i przygotowywania nowej dokumentacji technicznej
  • szkolenia pracowników utrzymania ruchu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego kierunkowego (automatyka, elektronika, mechanika)
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości procesów spawania, tłoczenia, lakierowania i montażu – dodatkowy atut
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności programowania sterowników przemysłowych SIEMENS S7
  • znajomości zagadnień elektroniki i automatyki przemysłowej
  • znajomości zagadnień z zakresu energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki
  • uprawnień SEP do 1 kV
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział w ciekawych i złożonych projektach
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu, premia frekwencyjna i roczna
  • prywatna opieka medyczna w całości finansowana przez pracodawcę
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • owocowe środy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się