Oferta pracy

Specjalista ds. IP x DSL

Netia

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sieci - obsługa/usuwanie awarii sieciowych i klienckich, zarządzanie siecią IP/xDSL i GPON

  • Utrzymanie sieci - administracja systemami zarządzania

  • Dostarczanie/rekonfiguracje w obrębie sieci IP/xDSL oraz GPON

  • Wsparcie Działu Planowania i Inżynieringu

  • Rozwój wiedzy technologicznej niezbędnej do wykonywania obowiązków służbowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza na poziomie certyfikatu CCNA/JNCIA (lub odpowiednik innego dostawcy)

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Biegła znajomość zagadnień sieci IP/xDSL

  • Biegła znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i działaniem routerów IP

  • Znajomość protokołów wykorzystywanych w sieciach IP (BGP, IS-IS, ATM/FR itd.) oraz zasad działania sieci zbudowanych w oparciu o te protokoły

  • Znajomość systemów operacyjnych UNIX, LINUX, Windows

  • Umiejętność współpracy i łatwość w komunikowaniu się z innymi

  • Umiejętność analizy, wnioskowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętność właściwej oceny sytuacji technicznej w sytuacjach krytycznych dla funkcjonowania systemów głosowych

  • Umiejętność planowania i organizacji wykonywanych zadań

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym biegłe posługiwanie się dokumentacją techniczną

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze technologii, awansu oraz zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań teleinformatycznych w codziennej pracy oraz możliwość ich wdrażania na polskim rynku

  • Rozbudowany system szkoleń i warsztatów pozwalających Ci na systematyczne podnoszenie kompetencji

  • Pracę w zespole profesjonalistów

  • Pakiet benefitów pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne