Specjalista ds. IT – 2 linia wsparcia

Emil Frey Polska Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • Microsoft 365

Mile widziane

  • ITIL

  • Powet Automate

  • Power Apps

Twój zakres obowiązków

  • Druga linia wsparcia użytkowników (zdalna i lokalna)

  • Usuwanie/rozwiązywanie incydentów oraz problemów informatycznych (RCA)

  • Aktualizowanie bazy wiedzy i tworzenie dokumentacji technicznych,

  • Nadzór nad zadaniami automatyzującymi pracę z systemu zarządzającego stacjami roboczymi

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego z wykorzystaniem narzędzi wspierających

  • Diagnostyka stanu urządzeń IT oraz usuwanie ich awarii

  • Zarządzanie systemami informatycznymi firmy

  • Wdrażanie aktualizacji i poprawek oprogramowania

  • Aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych

  • Zarządzanie uprawnieniami w systemach IT

  • Rejestracja czasu pracy na zadaniach w systemie Service Desk

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Średnio-zaawansowana znajomość: Sieci, Active Directory, Microsoft 365

  • Doświadczenie w pracy z systemami zgłoszeń

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

  • Znajomość metodyki ITIL

  • Doświadczenie w pracy z produktami Apple

  • Znajomość systemów antywirusowych klasy EDR

  • Znajomość technologii Powet Automate/Power Apps,

  • Prawo jazdy kat.B

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 16

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • środowiska testowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, a w tym premie kwartalne

  • Stabilne zatrudnienie w największej grupie motoryzacyjnej w Europie (tytuł Dealer Roku 2021)

  • Budżet szkoleniowy (10 000 zł rocznie)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużym środowisku (ponad 800 komputerów)

  • Dostęp do wiedzy ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem

  • Dostęp do nowoczesnych technologii automatyzujących codzienną pracę w IT

  • Zniżki na opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie karty sportowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

Emil Frey jest jedną z największych grup motoryzacyjnych w Europie. W Polsce prowadzimy działalność w kilkunastu autoryzowanych punktach dealerskich sprzedając takie marki jak: BMW i MINI (Bawaria Motors), Mercedes-Benz (MB Motors), Skoda i Volkswagen (Bohemia Motors i CityMotors). W swoich strukturach mamy też autoryzowane centrum naprawcze PGArt oraz Emil Frey Select, specjalizujące się w sprzedaży aut używanych.

Przewiń do profilu firmy