Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT - Administrator IT / Help-Desk

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.O firmie

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Aleja Armii Ludowej 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie IT pracowników centrali, oddziałów i biur sprzedaży (help-desk)

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych i sieciowych

  • zarządzanie kontami użytkowników, grupami, dostępem do zasobów

  • instalacja, konfiguracja i utrzymanie stacji roboczych

  • instalacja, konfiguracja i utrzymanie urządzeń mobilnych

  • zarządzanie flotą drukarek

  • współpraca z działami IT we Francji

Nasze wymagania

  • znajomość architektury PC, podstawowa wiedza z zakresu sieci, znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz pakietu Office 365

  • podstawowa znajomość Active Directory, SCCM

  • komunikatywna znajomość angielskiego, mile widziana znajomość języka francuskiego

  • prawo jazdy B

  • mile widziana znajomość .NET ASP C#, SQL

  • poszukujemy osoby energicznej, otwartej, cierpliwej i umiejącej zarządzać priorytetami

To oferujemy

  • umowa o pracę lub umowa B2B

  • dodatkowe benefity tj. karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, przedpłacone karty Edenred

  • dogodną lokalizację biura przy metrze Politechnika

  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży nieruchomości

  • dynamiczną pracę w młodym i rozwijającym się zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • bony żywieniowe

  • Multisport