Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. IT - Administrator IT / Help-Desk

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.O firmie

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Aleja Armii Ludowej 14

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie IT pracowników centrali, oddziałów i biur sprzedaży (help-desk)
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych i sieciowych
  • zarządzanie kontami użytkowników, grupami, dostępem do zasobów
  • instalacja, konfiguracja i utrzymanie stacji roboczych
  • instalacja, konfiguracja i utrzymanie urządzeń mobilnych
  • zarządzanie flotą drukarek
  • współpraca z działami IT we Francji

Nasze wymagania

  • znajomość architektury PC, podstawowa wiedza z zakresu sieci, znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows oraz pakietu Office 365
  • podstawowa znajomość Active Directory, SCCM
  • komunikatywna znajomość angielskiego, mile widziana znajomość języka francuskiego
  • prawo jazdy B
  • mile widziana znajomość .NET ASP C#, SQL
  • poszukujemy osoby energicznej, otwartej, cierpliwej i umiejącej zarządzać priorytetami

To oferujemy

  • umowa o pracę lub umowa B2B
  • dodatkowe benefity tj. karta Multisport, ubezpieczenie medyczne, przedpłacone karty Edenred
  • dogodną lokalizację biura przy metrze Politechnika
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży nieruchomości
  • dynamiczną pracę w młodym i rozwijającym się zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • bony żywieniowe
  • Multisport

Specjalista ds. IT - Administrator IT / Help-Desk, Aleja Armii Ludowej 14, Warszawa