Oferta pracy

Specjalista ds. IT

BRAND DISTRIBUTION GROUPO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

BRAND DISTRIBUTION GROUP

Bitwy Białostockiej 5

Białystok

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Windows 10

  • Microsoft Office 365

  • ERP

Mile widziane

  • Microsoft SQL Server

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zgłoszeń Help Desk w zakresie systemów i infrastruktury IT (I linia wsparcia)

  • monitorowanie i bieżące usuwanie usterek sprzętu komputerowego, urządzeń mobilnych i oprogramowania

  • wspieranie użytkowników końcowych w zakresie eksploatacji sprzętu i systemów informatycznych

  • nadzór nad ewidencją sprzętu komputerowego i legalnością oprogramowania

  • samodzielne rozwiązywanie problemów związanych z obsługą informatyczną

  • udział w projektach IT obejmujących m.in. technologie Office 365, Azure AD i sieci LAN/WLAN

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy w obszarze wsparcia IT

  • wykształcenie średnie lub wyższe (informatyka i kierunki pokrewne)

  • umiejętność obsługi, diagnozowania sprzętu komputerowego

  • umiejętność pracy w oparciu o system HelpDesk / Service Desk

  • dobra znajomość systemu z rodziny Microsoft Windows 10 i pakietu Microsoft Office 365

  • podstawowa znajomość środowisk systemów klasy ERP

  • przejmowanie inicjatywy, dociekliwość, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji interpersonalnych oraz swobodę w kontaktach telefonicznych

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dostęp do pakietu benefitów na preferencyjnych warunkach

  • praca w zmotywowanym i zgranym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Brand Distribution Group działa na globalnym rynku produktów i usług FMCG od blisko 30 lat. Zapewniamy szeroki zakres usług dystrybucyjnych i logistycznych. Dystrybuowane przez nas marki można znaleźć na półkach sklepowych na całym świecie. Oferujemy także wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska marki własne. Nasze biura działają w Polsce, Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Singapurze.

Tworzymy nowoczesna organizację z technologią wspierającą rozwój biznesu. Naszym zespołom zapewniamy najnowsze rozwiązania technologiczne i narzędzia do efektywnej pracy. Dynamicznie rozwijamy działalność e-commerce. Dostarczamy naszym klientom i partnerom efektywne rozwiązania biznesowe w oparciu o najnowsze technologie.

Przewiń do profilu firmy