Specjalista ds. IT

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 27.06.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 27.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Białystok
    HELPDESK/14/02/2019

    „Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne. Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe, marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG.”

    Główne zadania:

    • administracja i wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemu ERP softlab,
    • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (preferowany MS SQL),
    • wsparcie dla użytkowników w zakresie sprzętu i systemów IT,
    • współtworzenie dokumentacji IT,
    • monitoring aplikacji i systemów

    Nasze oczekiwania:

    • min. dwuletnie  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na funkcjonalność systemów informatycznych,
    • wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych usprawniających pracę,
    • bardzo dobra znajomość funkcjonowania sprzętu komputerowego (PC, laptopy, drukarki, iphone),
    • umiejętność komunikacji interpersonalnej,
    • umiejętność pracy w zespole

    Dlaczego warto:

    • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • dofinansowanie do pakietu benefitów: karta fitProfit, Qltura Profit, ubezpieczenie NNW, pakiet medyczny
    Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

    Kliknięcie przycisku oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji w Brand Distribution Sp. z o. o., Aleja Niepodległości 18, 02 - 653 Warszawa, NIP: 5213699386, REGON:361764670 i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną treścią klauzuli informacyjnej - napisz do nas: [email protected]