Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT

  • Łomża, Białystok, Zambrów, Wysokie Mazowieckie, podlaskie
  • Specjalista
  • 08.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Szukasz samodzielnego i odpowiedzialnego stanowiska? Chcesz tworzyć nowe rozwiązania, realizując przy tym swoje pasje? Dołącz do nas!

    Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się, ostrołęcką Firmą, zajmującą się rekrutacją kadry kierowniczej dla branży budowlanej.

    Szukamy osoby odpowiedzialnej za wdrażanie rozwiązań z zakresu IT, służących poprawie efektywności pracy.
    Miejsce pracy: Białystok, Łomża, Wysokie Mazowieckie, Zambrów

    Główne zadania:

    • projektowanie systemu obiegu informacji,
    • tworzenie baz danych,
    • koordynacja wdrożeń informatycznych,
    • wybór programów usprawniających pracę,
    • tworzenie opisów wprowadzonych wdrożeń i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych,
    • kontrola poprawności działania systemów.

    Czego oczekujemy od Ciebie?

    • zdolności analitycznych,
    • wiedzy z zakresu rozwiązań informatycznych usprawniających pracę,
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • umiejętności dzielenia się wiedzą.

    Co oferujemy?

    • pracę w niepełnym wymiarze (z możliwością zwiększania czasu pracy w miarę rozwoju projektów),
    • udział w współtworzeniu dynamicznej i przyjaznej firmy, dającej duże możliwości osobistego rozwoju,
    • pracę raz w tygodniu w biurze w Ostrołęce, pozostały czas - możliwość pracy w domu,
    • kontakt z ludźmi pełnymi pasji, kochającymi swoją pracę i wiecznie uśmiechniętymi (uwaga – to zaraźliwe).

    Nie czekaj, nie pytaj męża/żony o pozwolenie. Nie naradzaj się z sąsiadką/sąsiadem. Nie zastanawiaj się długo. Po prostu – aplikuj :) To jedno kliknięcie może zmienić Twoje życie. Na lepsze! :)

    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do rejestru 13471