Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Exact Systems Sp. z o.o.

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • DNS

  • TCP/IP

  • DHCP

  • Hyper-V

  • Vaeem Backup&Replication

  • Microsoft365

  • Azure

  • AWS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i wsparcie procesu przygotowania i dystrybucji komputerów w firmie,

  • Konfiguracja sprzętu i oprogramowania,

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie pracowników w obsłudze systemów informatycznych - przyjmowanie, rozwiązywanie i monitorowanie zgłoszeń,

  • Współpraca w ramach Działu IT przy realizacji wewnętrznych projektów,

  • Sporządzanie i utrzymywanie dokumentacji działowej,

  • Administracja usługami zewnętrznymi Microsoft Office 365 (m.in. Exchange Online, Sharepoint, Project, Office, OneDrive, Skype for Business),

  • Monitorowanie, utrzymanie i rozbudowa krytycznej infrastruktury sieciowej, serwerów, usług i aplikacji.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego typu PC, środowiska Microsoft Office oraz sieci komputerowych,

  • Sprawne identyfikowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych z komputerami PC, oprogramowaniem systemowym Windows i peryferiami komputerowymi,

  • Znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP, VPN, VLAN, DNS, DHCP, routing, switching),

  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu umożliwiającym komunikację z zagranicznymi pracownikami,

  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows 10 Professional,

  • Przekrojowa, praktyczna wiedza dotycząca działania systemów informatycznych i baz danych,

  • Znajomość dobrych praktyk/metodyk zarządzania IT takich jak np.: ITIL,

  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych Windows Server, Linux,

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Możliwość doskonalenia umiejętności oraz poszerzania wiedzy poprzez szkolenia i konferencje,

  • Możliwość zdobycia certyfikatów z zakresu wdrażanych technologii,

  • Pełną wyzwań pracę, ambitne zadania i duży zakres samodzielności,

  • Szeroki pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, karta Multisport, prywatna opieka medyczna PZU, ubezpieczenie na życie)

  • Pracę stacjonarną w naszej siedzibie w Częstochowie przy ul. F. Focha,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w międzynarodowym środowisku (oddziały w 16 krajach na świecie)

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy