Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Remondis Medison Sp. z o.o.O firmie

Remondis Medison Sp. z o.o.

Puszkina 41

Dąbrowa Górnicza

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla użytkowników z zakresu systemów operacyjnych, sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych używanych w Spółce;

  • Zarządzanie kontami dostępu do systemów informatycznych;

  • Instalacja i naprawy sprzętu komputerowego i oprogramowania;

  • Administracja serwera domen i SQL;

  • Przygotowanie sprzętu komputerowego dla nowych oraz istniejących stanowisk pracy;

  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie bieżących problemów sprzętowych;

  • Udział we wdrażaniu nowego oprogramowania;

  • Udział w tworzeniu instrukcji wewnętrznych oraz systemów raportowania;

  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych z obsługi sprzętu oraz narzędzi informatycznych;

  • Nadzór nad dokumentacją ISO w aspektach związanych z IT;

  • Kontakt z dostawcami sprzętu i oprogramowania;

  • Rejestracja oraz prowadzenie ewidencji sprzętu IT w firmie.

Nasze wymagania

  • Jesteś zaangażowany, potrafisz analitycznie myśleć oraz jesteś komunikatywny;

  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat kierunków informatycznych;

  • Znasz biegle system operacyjny Windows oraz programy MS Office;

  • Posiadasz wysokie zdolności interpersonalne;

  • Twoja znajomość j. angielskiego jets na poziomie min. komunikatywnym (znajomość j. niemieckiego to Twój dodatkowy atut);

  • Posiadasz wiedzę ogólną z zagadnień sieciowych oraz bezpieczeństwa IT;

  • Dysponujesz bardzo dobrą wiedzą z zasad funkcjonowania komputerów i urządzeń peryferyjnych.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji zawodowych;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy;

REMONDIS Medison to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów ton surowców.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy