Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT

TABOR DĘBICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Sandomierska 39, Dębica
    Dębica, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sandomierska 39

Dębica

Technologie, których używamy

Wymagane

  • yeeam

  • VMware

  • Comarch ERP XL

  • Comarch Optima

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne użytkowników wewnętrznych w codziennej pracy,

  • Utrzymywanie infrastruktury IT oraz jej rozbudowa (urządzenia sieciowe, kamery IP, UPS itp.),

  • Administracja systemu backupowego: veeam,

  • Administracja systemu antywirusowego,

  • Zarządzanie środowiskiem wirtualizacji (Vmware),

  • Administracja systemu Comarch ERP XL oraz Comarch Optima.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na stanowisku Specjalisty ds. IT.

  • Znajomość systemów operacyjnych oraz infrastruktury IT,

  • Mile widziane umiejętności w zakresie programowania.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Premię uznaniową, świąteczną.

  • Pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień