Oferta pracy

Specjalista ds. IT

IDEA HR Group Sp. z o.o. sp.k.

6 7509 000 brutto / mies.
  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technologie u pracodawcy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie wsparcia IT z zakresu oprogramowania, sprzętu komputerowego, usług sieciowych

  • Przyjmowanie i diagnozowanie problemów zgłaszanych przez innych pracowników/ helpdesk

  • Usuwanie różnego typu awarii (stacjonarnie oraz zdalnie)

  • Współpraca z zespołem IT

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Ukończone studia IT i/lub szkolenia Microsoft

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • Wiedza teoretyczna oraz praktyczna z zakresu zaawansowanej obsługi komputera, usług sieciowych, systemów operacyjnych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie

Pracodawca oferuje

  • Stanowisko w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w systemie 1-zmianowym (8-16)

  • Wolne weekendy

  • Możliwość rozwoju

IDEA HR Group (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Przewiń do profilu firmy