Oferta pracy

Specjalista ds. IT (Help Desk)

KGL S.A.

  • Czosnów (pow. nowodworski)

    Czosnów (pow. nowodworski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie informatyczne dla pracowników (help desk)

  • instalacja, konfiguracja oraz inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania

  • konserwacja oraz serwis sprzętu i infrastruktury IT

  • utrzymanie i zarządzanie siecią LAN/WAN

  • konfiguracja oraz bieżące zarządzanie środowiskiem Microsoft, Android i iOS

  • obsługa zgłoszeń oraz monitorowanie statusu ich realizacji w systemie zgłoszeniowym

  • zarządzanie bazą wiedzy obszaru IT

  • organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu IT

  • współpracę z podwykonawcami (hosting, telekomunikacja, systemy informatyczne)

  • wdrażanie oraz optymalizację dokumentacji, procedur i procesów IT

  • dbałość o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań

  • proponowanie nowych rozwiązań IT oraz realizację projektów usprawniających funkcjonowanie firmy

  • pełnienie dyżurów poza standardowymi godzinami pracy (home office + w biurze jeśli sytuacja tego wymaga)

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • wiedza z obszaru LAN/WAN oraz bezpieczeństwa systemów sieciowych (switche, access pointy, routery, firewalle, VPNy)

  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć stałego poszerzania swojej wiedzy

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • umiejętność konfiguracji i administracji: Windows Server 2012 R2 wzwyż, Active Directory, Office 365, Azure, Exchange, Sharepoint, MDM (Intune lub KNOX)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wzwyż

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną)

  • kartę Multisport

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

KGL S.A.

KGL S.A. to polska spółka notowana na giełdzie, od niemal 30 lat działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zajmujemy się:

- produkcją i sprzedażą folii oraz opakowań z tworzyw sztucznych,

- dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych,

- importem surowców i półproduktów,

- wytwarzaniem narzędzi produkcyjnych (form) na maszyny termoformujące i wtryskarki.

Od lat koncentrujemy nasze działania na zwiększaniu skali działalności produkcyjnej. W tym zakresie sukcesywnie rozbudowujemy zaplecze produkcyjne poprzez zakup i budowę hal produkcyjnych i magazynowych oraz zakup maszyn i urządzeń. Posiadamy nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju (CBR), w którym opracowywane są projekty nowych, innowacyjnych produktów oraz własne narzędziownie.

W całej Grupie KGL pracuje łącznie niemal 1000 osób w kilku lokalizacjach. Pomimo ogromnej skali działalności, w codziennym zarządzaniu dokładamy starań, aby spółka zachowała swój wyjątkowy charakter i aby każdy z naszych Pracowników czuł się częścią wielkiej rodziny KGL.

Jako Pracodawca cały czas udoskonalamy nasze systemy wynagradzania, dostosowując je do realiów rynkowych oraz rozbudowujemy kafeterię benefitów.

Dynamika rozwoju naszego biznesu sprawia, że każdy nowy Pracownik może wykazać się inicjatywą i realizować nie tylko wypracowane standardy, ale również własne pomysły.

Przewiń do profilu firmy