Oferta pracy

Specjalista ds. IT - Help Desk

ALAB laboratoria Sp z o.o.O firmie

  • Stępińska 22/30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

ALAB laboratoria Sp z o.o.

Stępińska 22/30

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne usług świadczonych na rzecz Klientów firmy

  • Instalacja i konfiguracja urządzeń

  • Wsparcie w zakresie aplikacji biurowych i pocztowych

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów Klienta wewnętrznego i zewnętrznego

  • Przygotowywanie i aktualizacja sprzętu komputerowego dla pracowników firmy

  • Utrzymanie systemów informatycznych całej Grupy Alab

  • Obsługa infrastruktury i platform teleinformatycznych w rozproszonej infrastrukturze IT (ponad 500 jednostek terenowych w Polsce)

  • Sporządzanie raportów oraz procedur i dokumentacji

  • Obsługa systemów task’owych (GLPI, OTRS)

  • Integracja sprzętu komputerowego w zakresie infrastruktury medycznych analizatorów (Abbott, Roche, Siemens)

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz umiejętność rozwiązywania problemów z nim związanych

  • Dobra znajomość podstawowych zagadnień IT: sieci, systemy operacyjne, aplikacje biurowe, oprogramowanie użytkowe (np. przeglądarki, archiwizatory itp.)

  • Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny min 2 lata

  • Dobra znajomość środowiska systemowego Microsoft Windows, w tym Office 365

  • Wielozadaniowość i bardzo dobre zarządzanie czasem pracy

  • Dyspozycyjność

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w zmiennym środowisku biznesowym

  • Pozytywne nastawienie do świata i ludzi

  • Mile widziana umiejętność obsługi systemów Linux

  • Wyjazdy służbowe 1-2 dni

  • Wykształcenie minimum średnie kierunkowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań

  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności

  • Kartę Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin

  • Pracę w fajnym, inspirującym i zgranym zespole profesjonalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi