Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT - Helpdesk

Armatis-LC Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwiązywanie problemów użytkowników w zakresie sprzętowym i programowym oraz bezpośrednią obsługę zgłoszeń awarii

  • nadzór techniczny i współpracę z innymi działami firmy w zakresie administrowania systemami informatycznymi

  • monitorowanie zagrożeń oraz wdrażanie rozwiązań zapewniających wysoki poziom dostępności systemów informatycznych

  • prowadzenie i aktualizację rejestru sprzętu komputerowego, a także kompleksowa opieka i konserwacja powierzonej infrastruktury informatycznej

  • przygotowywanie i konserwację sprzętu komputerowego

  • aktualizacje, usprawnienia i rozbudowę środowisk oraz tworzenie stosownej dokumentacji

  • administrowanie serwerami Windows, Active Directory

  • szkolenia pracowników z zakresu korzystania z dostępnych programów i urządzeń

  • testowanie i opiniowanie nowych rozwiązań

  • zgłaszanie zapotrzebowania na sprzęt i przygotowywanie propozycji zakupów

Nasze wymagania

  • absolwent lub student ostatniego roku studiów technicznych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów dla systemów z rodziny Windows Server/Windows

  • dobra znajomość sprzętu informatycznego klasy PC oraz sprzętu sieciowego

  • mile widziana znajomość systemu operacyjnego Linux oraz zagadnień sieci LAN/WAN

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej i szybko rozwijającej się organizacji

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do programu sportowego i opieki medycznej

  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Armatis-LC Polska Sp. z o.o.

Armatis jest francuską firmą specjalizującą się w zarządzaniu relacjami z klientem na odległość, działającą w Europie i Afryce Północnej. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w zarządzaniu doświadczeniami klientów...i pracowników. Aplikując do nas, nie tylko dołączasz do firmy, ale i do zespołu osób z wszechstronnych środowisk, o różnych zainteresowaniach i profilach.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i w języku angielskim.