Oferta pracy

IT Support Specialist

Cersanit S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie użytkownika poprzez obsługę zgłoszeń dot. sprzętu i systemów IT

  • Zapewnienie poprawności i ciągłości działania nadzorowanych technologii IT

  • Konfiguracja i serwis sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych

  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych i technicznych

  • Minimalizacja incydentów przez identyfikację i usuwanie problemów

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wsparcie użytkowników w zakresie zagadnień Active Directory

  • Znajomość urządzeń PC, Mobile, Terminal, itp.

  • Bardzo dobrze znasz systemy operacyjne z rodziny Windows

  • Umiejętność konfigurowania elementów infrastruktury sieciowej

  • Czynne prawo jazdy kat B

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Dostęp do najnowszych technologii IT

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wysoką samodzielność w działaniu

  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia

  • Możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy

  • Pakiet benefitów (Medicoversport, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe) na preferencyjnych warunków

  • ZFŚS – dofinansowanie do wypoczynku oraz świąt

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Krótsze piątki – dłuższe weekendy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do aranżacji łazienek i wyposażenia wnętrz: produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, wanien, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych. Naszymi wiodącymi markami są Cersanit i Opoczno.

Nie każdy wie, że Cersanit to międzynarodowa firma z polskim kapitałem. Zatrudniamy pracowników w kilku krajach europejskich (przede wszystkim w Polsce, Ukrainie, Rumunii, Niemczech i Wielkiej Brytanii), w wielu z nich mamy swoje zakłady produkcyjne, a głównym kierunkiem naszej zagranicznej sprzedaży są kraje Europy Wschodniej (Ukraina) oraz Unii Europejskiej (m. in. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Dania). Docieramy ze swoją ofertą również na rynki Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej i Afryki Północnej.

Przewiń do profilu firmy