Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT/ Helpdesk

Viscon Group Poland Sp. z o.o.

Ul Inwestycyjna 12

Słupsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową i serwerową (sieć, urządzenia sieciowe, serwery Windows, technologie oparte na WiFi itp.)

  • Monitorowanie infrastruktury IT, nadzór nad operacjami, dostępnością i wydajnością infrastruktury

  • Zapewnienie bezpiecznej i wydajnej pracy infrastruktury IT

  • Administrowanie kontami użytkowników, komputerami i prawami dostępu

  • Zarządzanie wdrażaniem rozwiązań IT

  • Koordynacja zewnętrznych usługodawców

  • Wsparcie pierwszej linii dla rozwiązań serwerowych, sieciowych i telekomunikacyjnych

  • Bieżące wsparcie użytkowników w ramach HelpDesk

  • Wsparcie, porady i szkolenia użytkowników

  • Tworzenie, organizowanie i optymalizowanie dokumentacji IT

  • Zarządzanie zasobami IT, planowanie i zakup sprzętu IT

  • Współpraca z zespołem IT z Holandii, wspólna realizacja ciekawych projektów informatycznych i biznesowych

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Wyższe wykształcenie informatyczne (lub powiązane)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość protokołów sieciowych (DHCP, DNS, IMAP, SMTP)

  • Doświadczenie w zarządzaniu złożonym i zróżnicowanym środowiskiem sieciowym i serwerowym (Windows)

  • Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (VMware)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zasobami IT i zakupem sprzętu IT

  • Doświadczenie w procesach wsparcia i zarządzania incydentami

  • Proaktywna postawa, skoncentrowana na optymalnych rozwiązaniach

  • Zaawansowane umiejętności analityczne połączone ze sprawdzonymi umiejętnościami rozwiązywania problemów

  • Umiejętności komunikacyjne i orientacja na klienta

  • Możliwe wyjazdy służbowe do siedziby głównej firmy znajdującej się w Holandii

To oferujemy

  • Wsparcie i pomoc w trakcie wdrożenia przez doświadczonego pracownika

  • Po wdrożeniu możesz liczyć na samodzielność w swoim obszarze

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę

  • Pracę w miłej atmosferze w rozwijającej się i innowacyjnej firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa Viscon to dynamiczna firma działająca w ponad 77 krajach. Viscon to 300-tu osobowa firma rodzinna pochodząca z Holandii wraz z 70-cio osobowym oddziałem w Polsce. Na co dzień rozwijamy rynek produkcji, pakowania i sprzedaży żywności, a lubimy robić to tak efektywnie i innowacyjnie, jak to tylko możliwe! Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem linii produkcyjnych i automatyzacją procesów produkcyjnych dla sektorów ogrodnictwa, drobiu, producentów żywności oraz logistyki. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki od ponad 50 lat, współpracując z producentami i detalistami na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy