Oferta pracy

Specjalista ds. IT – Helpdesk z językiem niemieckim

Cersanit S.A.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie użytkownika poprzez stałą obsługę zgłoszeń dot. sprzętu i systemów IT.

  • Zapewnienie poprawności i ciągłości działania nadzorowanych technologii IT.

  • Konfiguracja i serwis sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych.

  • Przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych i technicznych.

  • Minimalizacja incydentów przez identyfikację i usuwanie problemów.

Nasze wymagania

  • Język niemiecki na poziomie B1.

  • Jesteś otwarty/a na minimum 3 dni delegacji, dwa razy w miesiącu.

  • Zdobyłeś/aś min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znasz od strony praktycznej budowę i konfiguracje urządzeń PC, Mobile, itp..

  • Bardzo dobrze znasz systemy operacyjne z rodziny Windows.

  • Wspierałeś/aś użytkowników w zakresie zagadnień Active Directory.

  • Potrafisz konfigurować elementy infrastruktury sieciowej.

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Szanse na rozwój w międzynarodowym środowisku pracy.

  • Dostęp do najnowszych technologii IT.

  • Dużą samodzielność w działaniu.

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej lub w jednej z naszych lokalizacji: Kielce, Starachowice, Krasnystaw, Wałbrzych, Opoczno lub Warszawa.

  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia.

  • Możliwość uczenia się od ekspertów w swojej dziedzinie.

  • Atrakcyjny system premiowy oparty o cele.

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do świąt i wypoczynku)

  • Pakiet benefitów socjalnych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy