Oferta pracy

Specjalista ds. IT (helpesk)

SWPS Uniwersytet HumanistycznospołecznyO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu komputerowego i sprzętu biurowego uczelni;

  • Codzienne rozwiązywanie wszelkich problemów i udzielanie informacji użytkownikom w zakresie sprzętu biurowego, oprogramowania oraz systemów operacyjnych;

  • Stały kontakt z pracownikami Uczelni odnośnie utrzymania ciągłości pracy użytkowników systemu poprzez zapewnienie wsparcia technicznego;

  • Instalacja i konfiguracja aplikacji, oprogramowania, w tym drobne naprawy sprzętu komputerowego, prowadzenie rejestru napraw i konserwacji;

  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa systemu i danych;

  • Czynny udział i zaangażowanie w pracach instalacyjnych, testowych, naprawczych i konserwacyjnych sieci teleinformatycznej;

  • Zarządzanie sprzętem IT, aktualizacja zapasów: ewidencja sprzętu komputerowego i oprogramowania;

  • Obsługa i zarządzanie uprawnieniami w podległych systemach informatycznych;

  • Wsparcie techniczne wydarzeń wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez Uczelnię ( w tym konferencji oraz telekonferencji);

  • Opieka nad sprzętem AV w salach dydaktycznych;

  • Raportowanie wykonanych prac do osoby przełożonej.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe co najmniej średnie;

  • Masz wiedzę na temat budowy i naprawy komputera oraz instalacji oprogramowania;

  • Masz znajomość systemów operacyjnych rodziny Windows oraz Apple;

  • Masz znajomość rozwiązań Windows AD;

  • Masz znajomość zagadnień związanych z konfiguracją, utrzymaniem sieci LAN/WAN oraz podstawowych umiejętności konfiguracji urządzeń sieciowych;

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie (na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną i kontakt z anglojęzycznymi użytkownikami);

  • Będzie mile widziane, jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą, łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować pozytywne relacje;

  • Jesteś kreatywny/a i nastawiony/a na poszukiwanie rozwiązań; w działaniu radzisz sobie ze stresem i presją czasu;

  • Wyróżnia Cię pracowitość, samodyscyplina, konsekwencja w działaniu;

  • Masz gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy (8:00-20:00).

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Zniżki na studia magisterskie, podyplomowe oraz na kursy językowe dla pracownika i jego rodziny;

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny;

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do pakietu Multisport i Multibenefit;

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu, wśród wybitnych profesorów, znakomitych naukowców i opiniotwórczych ekspertów.

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny to niepubliczna uczelnia akademicka prowadząca działalność badawczą oraz oferująca studia o profilu praktycznym i akademickim w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach.

Uczelnia należy do grona najbardziej aktywnych ośrodków badawczych w Polsce, a jej pracownicy mają realny wpływ na rozwój wielu dziedzin nauki. Wyniki prowadzonych przez nich badań znajdują zastosowanie w różnych obszarach gospodarki i życia społecznego. Na uczelni działa kilkanaście jednostek badawczych prowadzących interdyscyplinarne projekty.

Zespół Uniwersytetu SWPS tworzy ponad 700 osób – pracowników akademickich i pionu biznesowo-organizacyjnego. Uczelnia jest atrakcyjnym miejscem rozwoju zawodowego, zapewnia system atrakcyjnych benefitów pracowniczych. Tworzymy zróżnicowane i współdziałające środowisko profesjonalistów ceniących pracę na rzecz studentów, tworzenie wiedzy i jej praktyczne wykorzystanie. Pracownikami i współpracownikami uczelni są wybitni naukowcy, odnoszący sukcesy praktycy, artyści i przedstawiciele świata mediów.

Przewiń do profilu firmy