Oferta pracy

Specjalista ds. IT

YAWAL S.A.O firmie

YAWAL S.A.

Lubliniecka 36

Herby (pow. lubliniecki)

Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 30 lat istnienia oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań. Systemy przedsiębiorstwa to przyjazne dla środowiska, energooszczędne konstrukcje przeznaczone do budowy okien, drzwi, fasad, ścian działowych i osłonowych, ogrodów zimowych, balustrad oraz osłon przeciwsłonecznych.

Zadania:

  • zamawianie sprzętu (komputery, monitory, telefony itd.)
  • przygotowywanie komputerów dla nowych pracowników wg. standardu w organizacji
  • lokalizowanie, diagnostyka i usuwanie problemów
  • wsparcie techniczne użytkowników w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • monitorowanie pracy systemów, analiza i poprawa ich wydajności
  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników
  • kontrola licencji oprogramowania i zapewnieniem nowych licencji
  • tworzenie, konfiguracja, optymalizacja i monitoring maszyn wirtualnych - Vmware
  • konfiguracja urządzeń sieciowych takich producentów jak: DELL, HP, FORTINET

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie z zakresu IT
  • umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
  • zaangażowania i chęci rozwoju
  • język angielski na poziomie pozwalającym na czytanie materiałów pomocniczych
  • umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego
  • znajomości sprzętu serwerowego takich producentów jak Dell
  • znajomość zagadnień z zakresu serwerowych systemów operacyjnych Windows (np. 2012R2, 2016)
  • znajomość zagadnień sieci komputerowych
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz przyjazną atmosferę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • dodatkową opiekę zdrowotną
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do karty Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

  • jeśli nie chcesz, aby twoje CV było przez nas przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji, skreśl słowo „przyszłych”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy