Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT - Informatyk

INPROX

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Co będzie należało do Twoich zadań?

Zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom systemów informatycznych

Bieżące administrowanie systemami informatycznymi

Usuwanie usterek związanych z funkcjonowaniem sprzętu komputerowego i oprogramowania zgłaszanych przez użytkowników

Dokumentowanie działań w systemie HelpDesk

Współpraca z pierwszą i trzecią linią wsparcia

Nasze wymagania

Jakie są nasze oczekiwania?

STACJE ROBOCZE

Diagnozowanie awarii, wymiana podzespołów, usuwanie niebezpiecznego oprogramowania, obsługa i podstawowy serwis urządzeń peryferyjnych.

SERWERY

Podstawowa znajomość systemu Windows Server, usługi katalogowej Active Directory.

Podstawowa znajomości systemów do wirtualizacji - VMWare EsXi, Proxmox, Hyper-V.

Podstawowa znajomość budowy serwerów x86, x64 i macierzy dyskowych.

Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia prostych skryptów w Bash / PowerShell, oraz podstawowa znajomość systemów z rodziny Linux

SIECI KOMPUTEROWE

Podstawowe zarządzanie sieciami LAN i WLAN, konfiguracja przełączników sieciowych oraz routerów ( m. in. Ubiquiti i Mikrotik), zarządzanie bezpieczeństwem, monitorowanie pracy sieci, wykrywanie i usuwanie awarii.

APLIKACJE BIZNESOWE

Podstawowa konfiguracja aplikacji księgowych oraz ERP (Symfonia, Subiekt , Comarch etc.), darmowych pakietów biurowych ( LibreOffice, OpenOffice etc.)

MICROSOFT WINDOWS I OFFICE

Instalacja/aktualizacja/konfiguracja systemu operacyjnego, zarządzanie kontami użytkowników, doradztwo w obsłudze pakietu MS Office.

KOPIE ZAPASOWE

Tworzenie, monitorowanie, zarządzanie i przywracanie kopii zapasowych, znajomość technologii RAID, instalacja i konfiguracja serwerów plików typu NAS.

PRAWO JAZDY

Aktualne prawo jazdy kategorii B, mile widziane ukończenie badań psychotechnicznych.

JĘZYK ANGIELSKI

Znajomość języka pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie, obsługa systemów helpdesk, komunikowanie się z użytkownikami, korespondencja e-mailowa.

Posiadasz wszystkie te umiejętności lub tylko część?

W takim razie czekamy na Ciebie!

To oferujemy

Co możemy Ci zaoferować w zamian za Twoje zaangażowanie?

Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

Wszystkie narzędzia do pracy

Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Firma Inprox Sp. z o.o. powstała by obalać stereotypy dotyczące usług informatycznych dla firm i procesów biznesowych. Udowadniamy, że obsługa przez wyspecjalizowaną firmę IT to nie koszt, a czysty zysk, że informatyk to nie Pan we flanelowej koszuli, tylko otwarty do rozmowy i współpracy fachowiec, że optymalizacja firmy nie kończy się na wymianie serwera oraz że nie istnieje coś takiego jak „prawie” zadowolony Klient. Jeżeli wyznajesz podobne zasady jak my to zapraszamy do rekrutacji na stanowisko: