Oferta pracy

Specjalista ds. IT - Informatyk

WŁODZIMIERZ NATKANIECO firmie

WŁODZIMIERZ NATKANIEC

Dulęby 5

Katowice

Jesteśmy firmą z 30 letnią tradycją, obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Najważniejsze zadania:

  • Zarządzanie infrastrukturą IT, monitoring i aktualizacja oprogramowania serwerów
  • Utrzymanie i ewidencja sprzętu, administracja komputerów (ewidencja, bezpieczeństwo)
  • Zarządzanie siecią (dostęp, bezpieczeństwo), utrzymanie domen
  • Zarządzanie licencjami oprogramowania, audyty, bezpieczeństwo, prowadzenie ewidencji oprogramowania
  • Zarządzanie systemem ERP

Nasze oczekiwania:

  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie i zapał do pracy
  • Umiejętność zachowania poufności
  • Znajomość systemów operacyjnych (również pod kątem zarządzania serwerami)
  • Znajomość sprzętu komputerowego (budowa, podstawy diagnostyki)
  • Znajomość zagadnień sieciowych (VPN, DHCP, DNS)
  • Znajomość zagadnień wirtualizacji systemów
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem w IT
  • Znajomość podstaw licencjonowania produktów
  • Znajomość j. angielskiego
  • Komunikatywność, samodzielność oraz chęć dalszego rozwoju
  • Umiejętność zarządzania bazami danych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie obecnej 30 lat na rynku
  • Podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności w firmie z dużym potencjałem rozwoju
  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz' lub poprzez kontakt telefoniczny (pod przyciskiem).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy