Oferta pracy

Specjalista ds. IT / Informatyk

Kramp Sp. z o.o.

Skandynawska 1

Modła Królewska (pow. koniński)

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do naszego zespołu Pierwszej Linii Wsparcia dla około 150 użytkowników końcowych. Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku, możliwości rozwoju, dobrą atmosferę i dużo ciekawych wyzwań.

Jeśli szukasz kolejnego kroku w swojej karierze lub chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie w zawodzie Specjalisty IT, to właśnie na Twoją aplikację czekamy.

Brzmi ciekawie? Prześlij swoje cv lub skontaktuj się z naszym rekruterem.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnieniem użytkownikom wsparcia w pierwszej linii

  • Udzielaniem pomocy użytkownikowi w rozwiązaniu określonych problemów ze sprzętem i oprogramowaniem

  • Zabezpieczeniem prawidłowego działania sprzętu i oprogramowania użytkownika

  • Dostarczaniem i zapewnianiem działania sprzętu elektronicznego jak np.drukarek, laptopów, skanerów oraz odpowiedniego oprogramowania

  • Rozwiązywaniem oraz eskalowaniem zgłaszanych incydentów

  • Wdrażaniem okresowo pojawiających się zmian

  • Współpracą z dostawcami sprzętu

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie w obszarze IT (mile widziani studenci kierunków informatycznych)

  • Znajomość oprogramowania: Microsoft Office, Citrix, Active Directory

  • Znajomość sprzętu (drukarki, komputery, systemy telefoniczne itp.)

  • Dobra wiedza na temat technologii IT i trendów na rynku IT

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w biznesie

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju

  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP

  • Atrkacyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, fundusz socjalny)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Nasz 6osobowy Dział Trasportu i Logistyki poszukuje nowego członka zespołu, który zajmować się będzie prowadzeniem analiz logistycznych i wspieraniem procesów dystrybucyjnych Grupy Kramp w Polsce i krajach bałtyckich.

Proces rekrutacyjny

Jeśli oferta brzmi interesująco, zachęcamy do przesłania cv za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym rekruterem – Anią Trenogow, [email protected]

Jesteśmy największym europejskim dystrybutorem części zamiennych dla branży rolniczej, ogrodniczej oraz producentów maszyn. Cechuje nas efektywna logistyka i szeroka gama usług. Tysiące dealerów maszyn rolniczych i importerów, dystrybutorów części zamiennych oraz producentów maszyn rolniczych w całej Europie polegają na usługach świadczonych przez Kramp. Sekretem naszego sukcesu są nasi pracownicy. W kulturze pełnej otwartości każdy pracownik bierze osobistą odpowiedzialność za powierzone zadania i wnosi swoje mocne strony, które przekładają się na sukces firmy.

Przewiń do profilu firmy