Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. IT - Informatyk

Muzeum Jana Pawła II i Prymasa WyszyńskiegoO firmie

Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego

Aleja Rzeczypospolitej 1

Warszawa

Poszukujemy pracownika na samodzielne stanowisko Specjalista ds. IT do Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę informatyczną w naszej instytucji.

Zakres obowiązków:

Bieżące wsparcie użytkowników, w tym m.in.:

  • instalacja i konfigurowanie oprogramowania na urządzeniach PC i urządzeniach peryferyjnych,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych i programowych,
  • analiza potrzeb pracowników oraz dobór odpowiedniego sprzętu i oprogramowania,
  • nadzór nad poprawną pracą sprzętu w salach konferencyjnych i innych pomieszczeniach.

Infrastruktura IT, w tym m.in.:

  • zapewnienie ciągłości działania i bezpieczeństwa infrastruktury IT,
  • zarządzanie i konserwacja urządzeń i systemów IT,
  • zarządzanie kontami i usługami w systemach informatycznych,
  • zarządzanie oprogramowaniem do wykonywania kopii zapasowych plików, urządzeń i systemów IT,
  • zarządzanie licencjami oprogramowania,
  • prowadzenie bieżącej inwentaryzacji sprzętu i ewidencji sprzętu IT oraz licencji,
  • rozwój infrastruktury IT,
  • sporządzanie dokumentacji na potrzeby IT,
  • zakupy sprzętu i oprogramowania informatycznego,
  • współpraca z dostawcami usług, sprzętu i oprogramowania,
  • udział w projektach informatycznych w zakresie wdrażania nowych technologii

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne lub techniczne,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych oraz usług Windows Server 2012/2016 i nowszych (serwer plików, serwer wydruku, serwer aplikacji, Failover cluster),
  • zarządzanie i konfiguracja usług takich jak: Active Directory, GPO, DHCP, DNS,
  • znajomość zagadnień sieciowych LAN/WLAN,
  • doświadczenie w zarządzaniu i konfiguracji urządzeń sieciowych CISCO, Fortigate,
  • zarządzanie środowiskiem Veem Backup,
  • dobra znajomość systemów Windows 7/10, macOS, Android, iOS,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • gotowość do aktywnego poszerzania wiedzy i kompetencji,
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • samodzielne stanowisko,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji,
  • długoterminową współpracę,
  • niekorporacyjną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne