Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

  • Daimlera 5, Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Daimlera 5

Jawor

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Doradzanie biznesowi w zakresie optymalnego wykorzystania wewnętrznych rozwiązań IT

  • Koordynacja i wsparcie wdrażania nowych rozwiązań IT

  • Zbieranie wymagań oraz ich analiza w celu zmiany konfiguracja systemów IT

  • Wdrażanie usprawnień w celu eliminacji problemów aplikacji IT

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej IT)

  • Wymagany j. angielski (obowiązkowo) oraz j. niemiecki (opcjonalnie)

  • Dobre umiejętności komunikacji i pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w dziale IT wspierającym procesy produkcyjne

To oferujemy

  • Kompleksowe szkolenie z wewnętrznych systemów sterowania produkcją (MES & SCADA)

  • Pracę w przyjaznym zespole. Wsparcie doświadczonych kolegów oraz centralnego zespołu projektowego

  • Szeroki wachlarz szkoleń oraz dedykowany czas na ich realizację

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Zakres obowiązków

Poszukujemy zmotywowanego specjalisty IT do wsparcia naszego działu produkcji baterii i silników do hybrydowych, elektrycznych i spalinowych modeli marki Mercedes-Benz

Jako Specjalista ds. IT będziesz częścią kilkuosobowego zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie i rozwój rozwiązań IT, umożliwiających realizację kluczowych procesów biznesowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.