Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-03-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Skandynawska firma o wieloletniej tradycji, zajmująca się dystrybucją profesjonalnych narzędzi i maszyn dla przemysłu oraz sektora usługowego, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

OPIS STANOWISKA:

  • kontakt z firmą zewnętrzną obsługującą system klasy Comarch ERP Altum oraz sklep internetowy
  • administrowanie elementami systemu informatycznego (serwery, komputery osobiste, sieć LAN\WAN\VPN)
  • regularna aktualizacja elementów systemu informatycznego
  • prowadzenie prac rozwojowych oraz wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie systemu IT
  • administrowanie usługami sieciowymi
  • monitorowanie i zarządzanie bezpieczeństwem systemu informatycznego (serwery, komputery, urządzenia mobilne)
  • utrzymanie i zarządzanie kopiami zapasowymi
  • bieżące wsparcie dla użytkowników w zakresie hardwer'u i softwar'u
  • prowadzenie strony internetowej

WYMAGANIA:

  • wykształcenie o profilu informatycznym lub pokrewnym (ewentualnie student ostatnich lat)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane programowanie w języku SQL, PHP, znajomość hurtowni danych OLAP
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem
  • bardzo dobra znajomość systemów MS Windows (obsługa i administracja), w tym Windows Serwer oraz pakietu aplikacji Microsoft
  • znajomość sieci komputerowych, TCP/IP oraz urządzeń sieciowych (routery, switche, firewalle)
  • doświadczenie w naprawach komputerów, okablowaniu, diagnozowaniu uszkodzeń
  • umiejętność ustalania priorytetów i zdolności analityczne

OFERUJEMY:

  • ciekawe i rozwojowe projekty IT
  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz.U.Nr 133, Poz. 883)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się