Ta oferta pracy jest nieaktualna od 413 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. IT

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 07.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Skandynawska firma o wieloletniej tradycji, zajmująca się dystrybucją profesjonalnych narzędzi i maszyn dla przemysłu oraz sektora usługowego, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    OPIS STANOWISKA:

    • kontakt z firmą zewnętrzną obsługującą system klasy Comarch ERP Altum oraz sklep internetowy
    • administrowanie elementami systemu informatycznego (serwery, komputery osobiste, sieć LAN\WAN\VPN)
    • regularna aktualizacja elementów systemu informatycznego
    • prowadzenie prac rozwojowych oraz wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie systemu IT
    • administrowanie usługami sieciowymi
    • monitorowanie i zarządzanie bezpieczeństwem systemu informatycznego (serwery, komputery, urządzenia mobilne)
    • utrzymanie i zarządzanie kopiami zapasowymi
    • bieżące wsparcie dla użytkowników w zakresie hardwer'u i softwar'u
    • prowadzenie strony internetowej

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie o profilu informatycznym lub pokrewnym (ewentualnie student ostatnich lat)
    • mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • mile widziane programowanie w języku SQL, PHP, znajomość hurtowni danych OLAP
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem
    • bardzo dobra znajomość systemów MS Windows (obsługa i administracja), w tym Windows Serwer oraz pakietu aplikacji Microsoft
    • znajomość sieci komputerowych, TCP/IP oraz urządzeń sieciowych (routery, switche, firewalle)
    • doświadczenie w naprawach komputerów, okablowaniu, diagnozowaniu uszkodzeń
    • umiejętność ustalania priorytetów i zdolności analityczne

    OFERUJEMY:

    • ciekawe i rozwojowe projekty IT
    • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz.U.Nr 133, Poz. 883)”