Oferta pracy

Specjalista ds. IT

Toyota Katowice Sp. z o.oO firmie

  • Kolejowa 54, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Toyota Katowice Sp. z o.o

Kolejowa 54

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie stanowisk komputerowych zgodnie ze specyfikacją;

  • zapewnienie opieki nad infrastrukturą komputerową firmy, kontrola i konserwacja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania;

  • rozwiązywanie problemów w systemach oraz aplikacjach użytkowników;

  • organizowanie i zapewnienie ciągłości pracy sieci komputerowej LAN oraz urządzeń sieciowych;

  • instalowanie i konserwacja okablowania strukturalnego sieci TELE / IT;

  • zabezpieczanie danych użytkowników poprzez nadzór nad prawidłowym wykonywaniem kopii bezpieczeństwa oraz archiwizacją;

  • prowadzenie dokumentacji technicznej prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewnym;

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, optymalnie - helpdesk;

  • chęć do stałego pogłębiania wiedzy;

  • komunikatywność;

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów, dobra organizacja własnej pracy;

  • staranność w wykonywaniu zadań;

  • bardzo dobra znajomość systemów desktopowych z rodziny Windows 10;

  • znajomość systemów serwerowych z rodziny Windows Server / Linux;

  • znajomość licencjonowania produktów Microsoft;

  • znajomość usług katalogowych Active Directory;

  • umiejętność tworzenia skryptów celem automatyzacji pewnych procesów;

  • znajomość zagadnień oraz wybranych protokołów sieciowych technologii (LAN, WLAN, WAN, VPN, routing, switching, VLAN, TCP/IP, firewalle);

  • znajomość zagadnień z dziedziny Security IT;

  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej, dobra znajomość języka angielskiego;

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w praca przy utrzymaniu infrastruktury IT / TELE.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;

  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy;

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużym zespole;

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Toyota Katowice Sp. z o.o. - autoryzowany dealer Toyoty obecny na rynku od ponad 20 lat, posiadający salony w Katowicach, Częstochowie i Tychach, zatrudniający w swoich salonach około 300 pracowników, wielokrotny zdobywca nagród Dealer Roku, wyróżniany za najwyższy poziom satysfakcji klientów.

Przewiń do profilu firmy

Z nami

  • dowiesz się jak utrzymywać wielooddziałową / rozproszoną infrastrukturę IT / TELE;

  • będziesz brać udział w wdrożeniach nowych rozwiązań;

  • umożliwimy Ci realizację własnych projektów po wcześniejszej analizie potrzeb.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy