Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. IT

ALDI PolskaO firmie

ALDI Polska

Aleja Murckowska 16

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SAP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie IT dla pracowników ALDI.
  • Udział we wdrożeniach systemów biznesowych.
  • Przygotowanie, administrowanie i konserwacja systemów informatycznych i telekomunikacyjnych.
  • Serwis urządzeń komputerowych wykorzystywanych w firmie.
  • Udział i wsparcie we wdrożeniach informatycznych i teletechnicznych.
  • Zarządzanie procesami aktualizacji oraz zgłaszania błędów.
  • Aktualizowanie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze wsparcia IT- Service Desk/End User Services.
  • Podstawowa znajomość infrastruktury sieciowej TCP/IP.
  • Znajomość systemów Microsoft Windows 10 lub Windows Server w tym podstawy Active Directory oraz SCCM, środowiska Microsoft365.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami Jira/Confluence/Service Now.
  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Doświadczenie w pracy z systemami Jira/Confluence.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją.
  • Brak okresu próbnego.
  • Pierwsza umowa na rok, kolejna na czas nieokreślony.
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach naszej firmy.
  • Karta przedpłacona do sklepów ALDI.
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Pakiet sportowy.
  • Zajęcia językowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak okresu próbnego

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie CV

2

Spotkanie rekrutacyjne – etap I

3

Spotkanie rekrutacyjne – etap II

4

Decyzja o współpracy

5

Wdrożenie

Pracujemy w trybie hybrydowym

Pracujemy w trybie hybrydowym. Do pracy w domu otrzymasz od nas niezbędny sprzęt komputerowy.

Dodatkowe informacje

Użycie męskiej formy gramatycznej przy nazywaniu osób lub funkcji w niniejszym ogłoszeniu nie oznacza różnicowania ze względu na płeć. Przedstawiciele wszystkich płci są traktowani równorzędnie.

ALDI to ponad 80 000 pracowników w Europie. Wspólnie budujemy najlepsze doświadczenia klientów i pracowników oraz nową wizję handlu. Od ponad 100 lat funkcjonujemy na rynku – nasza tradycja daje nam poczucie pewności i stabilności. Doceniamy naszych klientów, partnerów i współpracowników. To właśnie oni motywują nas, do tworzenia najwyższej jakości w każdym możliwym aspekcie – zarówno naszych produktów, jak i naszego środowiska pracy.

Napędzają nas ludzie, po prostu.

Specjalista ds. IT, Aleja Murckowska 16, Katowice